Размери:163.5 x 116.8 x 28.5 mm;0.54 L
Процесор:Intel® Processor N100 2.9G~3.4G Turbo, 4C/4T Core, 6MB L3 Cache
Памет:1 x SO-DIMM DDR4 slot 3200MHz Max. 32GB
Мрежа:2.5GbE LAN (Realtek RTL8125)
WiFi:Intel AX101 Wi-Fi 6 ; 802.11ax ; 2.4 & 5 GHz
Вградено видео:Intel® UHD Graphics 750
Аудио:Realtek ALC897
HDMI резолюция/макс/:HDMI2.1 Support 4K@60P HDR10
Мини DP резолюция:DP 1.4 support 4K@60P HBR2
SSD:1 x M.2 2280 slots for SSD (PCI-e x2 or SATA);1 x M.2 2280 slots for SSD (PCI-e x2)
Разширителни слотове:1 x M.2 2280 slots for SSD (PCI-e x2 or SATA)
1 x M.2 2280 slots for SSD (PCI-e x2)
1 x M.2 2230 slot (PCI-e x1 ; A-E key slot occupied by the Wi-Fi + Bluetooth card)
Предни I/O:1 x Power Button
1 x USB3.2 Gen2 Type-A
1 x USB3.2 Gen2 Type-C
1 x Headphone / Microphone
1 x USB3.2 Gen2 Type-A
1 x USB3.2 Gen2 Type-C
1 x Headphone / Microphone
Задни I/O:2 x HDMI 2.1
1 x 2.5 GbE RJ45
3 x USB 2.0 Type-A
1 x DC-In
1 x DP 1.4
1 x Kensington lock slot
1 x 2.5 GbE RJ45
3 x USB 2.0 Type-A
1 x DC-In
1 x DP 1.4
1 x Kensington lock slot
Захранване:Input: AC 100-240V;Output: DC 19V/3.42A, 65W
VESA: Поддържа 75 x 75 и 100 x 100 mm
*VESA скоба се поръчва отделно
*VESA скоба се поръчва отделно
Аудио:Realtek ALC897
Предни I/O:1 x Power Button
Задни I/O:2 x HDMI 2.1
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Модел процесор | Intel Processor N100 |
| Честота процесор. | 2.9 GHz |
| Честота процесор. | 3.4 GHz |
| Кеш на процесор (MB) | 6 |
| Брой ядра | 4 |
| Тип памет | DDR4 SO-DIMM |
| RAM памет | 0 GB |
| Честота памет | 3200 MHz |
| Слотове памет | 1 |
| Поддържан капацитет памет (max) | 32 GB |
| Интерфейси и портове | 1 x RJ-45 |
| Интерфейси и портове | 2 x HDMI 2.1 |
| Интерфейси и портове | 1 x DisplayPort 1.4 |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 type C |
| Интерфейси и портове | 3 x USB 2.0 |
| Безжична връзка | Intel Wi-Fi 6E / BT5.2 |
| Операционна система | Без ОС |
| Мощност на захранващ блок (W) | Външен адаптер: AC 100-240V, DC 19V/3.42A, 65W |
| Размери (мм) | 163.5 x 116.8 x 28.5 mm |
| Тип система | Мини компютър |
| Тип процесор | N-Серия |
| Кутия | mini PC |
| Цвят | Черен |
| Тип видео памет | Вградена |
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет HDD (GB) | 0 GB |
| Производител процесор | Intel® |
| Предназначен за | Business |
| Предназначен за | Home Office |
| Оптично устройство DVD+/-RW | Без оптично устройство |
| Тегло | 1.10кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Мини компютър |
| Процесор | Intel N100 |
| RAM памет (GB) | 8 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 256 |
| Тип съхранение | SSD |
| Графика | Вградена |
| GPU модел | Intel UHD графика |
| Видеопамет (GB) | 0 |
| Тип RAM | DDR4 |
| Мощност на захранване (W) | 65 |
| Wi-Fi | Да (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | Да (Bluetooth 5.2) |
| Предназначение | Офис |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.10кг |
Мини компютър Gigabyte BNIP-N100 – ултракомпактна мощ за ежедневна работа
| Процесор | Intel N100 (4 ядра, 4 нишки, до 3.4 GHz) |